درباره ما

کارگاه صنعتی کن از سال 1390 خورشیدی به طور رسمی فعالیت خود را در صنعت نساجی ایران شروع کرد . کارافرین و موسس مجموعه اقای اسماعیل معدنکن است که با تجربه چهل سال حضور در خطوط تولید اقدام به تاسیس این مجموعه نمود .

ما یک تیم مهندسی قوی و توانایی های تولید گسترده داریم و به شدت از بهترین سیستم های مدیریت کیفیت پیروی می کنیم و قطعات یدکی با بهترین کیفیت را برای مشتریان خود تولید می کنیم.

ما بیش از صدها محصول برای پاسخگویی به مشتریان برای انتخاب های گسترده آنها داریم. برای سوزن های استنتر ما توانمندترین شرکت از نظر فنی و بزرگترین تولید کننده در ایران هستیم. کیفیت قطعات یدکی ما در بین رقبای ما برجسته است.

همه مشتریان به گرمی از گفتگو با ما درباره مشاوره های فنی استقبال می کنند، ما بهترین تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات، بهترین کیفیت و بهترین قیمت انجام می دهیم و امیدواریم بتوانیم کسب و کار برد-برد را انجام دهیم. ما معتقدیم که تحت خدمات بی نقص خود همکاری خوبی خواهیم داشت.

کارگاه صنعتی کن از بهترین مواد اولیه استفاده میکند و مراحل تولید و مرحله نهایی مونتاژ با بازرسی کامل برای اطمینان از کیفیت صادرات انجام می شود.

همچنین در مرحله نهایی ، آزمایش مستمر انجام می شود تا قبل از ارسال به مشتریان، رضایت خود را جلب کنیم.

Call Now Button